fbpx

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Acculoope

Technologia Acculoope sprawia, że akumulatory Accura od momentu naładowania mogą utrzymać 80% swojego ładunku nawet przez 180 dni. Zwykły akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator z technologią Acculoope będzie utrzymywał napięcie wyjściowe 1,2V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. Dzięki temu po pełnym naładowaniu masz pewność, że w każdym momencie możesz użyć swojego urządzenia wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz energii! Każdy produkt wykorzystujący technologię Acculoope przeszedł wcześniej testy potwierdzające zdolność do magazynowania energii przez pół roku.

 

 

 

 Przykładowe produkty wykorzystujące technologię Acculoope

 


Acculoope

 

 

Technologia AccuQuick 3.0 automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie oraz dopasowuje odpowiednie natężenie ładowania. Dzięki temu ładowarka Accura potrafi naładować kompatybilne urządzenia aż do 80% w 35 minut, to o wiele szybciej niż konwencjonalna ładowarka.

 

 

 

 Przykładowe produkty wykorzystujące technologię AccuQucik

 


kelvin guarantee

Szczególnie istotna dla nas jest powtarzalność barwy światła, aby wszystkie lampy LED marki Accura świeciły identycznie, z taką samą temperaturą barwową wyrażoną w Kelvinach. Tylko Accura posiada certyfikat Kelvin Guarantee, który określa węższą niż obowiązująca powszechnie na rynku tolerancję dla odchyleń w barwie światła. W przypadku LEDów o barwie białej ciepłej najczęściej producenci podają zakres temperatury 2700-3300 Kelvinów. Nie trudno sobie wyobrazić, że LED świecący w temperaturze 2700K będzie świecił zupełnie inaczej niż 3300K, a mimo to producenci takie odchylenia dopuszczają i uznają za normę. W efekcie Użytkownicy są niezadowoleni, ponieważ w jednym pomieszczeniu posiadają źródła LED o ciepłej barwie świecących zupełnie inaczej. Accura wyklucza takie rozbieżności. Zapewnia powtarzalną i przyjemną barwę ciepłą o temperaturze 3000K oraz tolerancji nie większej niż +/- 150K.

 

Przykładowe produkty wykorzystujące technologię Kelvin Guarantee

 


powerlight logoDuża moc i skuteczność świetlna źródeł Accura Powerlight zapewnia wysoki strumień świetlny, dzięki czemu lampy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dotychczas ilość światła była niezadowalająca. Już nigdy nie zabraknie Ci światła w domu, na korytarzu czy w biurze. Lampy Accura Powerlight dostępne są na gwintach: E27, E14, GU10, G9 i G4. Ilość zastosowań naszych produktów jest nieograniczona.

 

 

 

Przykładowe produkty wykorzystujące technologię Powerlight

  


ultrasolidProdukty opatrzone logotypem Ultra Solid są wykonane z trwałych metali, termo-tworzyw i poliwęglanów. Dzięki zastosowaniu najwyższych standardów doboru materiałów są one wyjątkowo solidne i trwałe nawet przez 15 lat! Obecnie gwarancją solidności objęte są m.in.: uchwyty do monitorów, telewizorów oraz wybrane modele żarówek i opraw LED.

 

 

 

 

 

Przykładowe produkty oznaczone symbolem Ultrasolid

logos

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.