fbpx
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jak każde urządzenie, które używamy na co dzień, nasz laptop zbiera kurz, brud i tłuste plamy z naszych dłoni, palców i kto wie z czego jeszcze. Nie wierzysz? Spójrz teraz na swoje urządzenie, na którym czytasz ten artykuł. Zapewne też nadaje się do czyszczenia.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W sezonie burzowym warto zwrócić uwagę, czy właściwie zabezpieczyliśmy nasz sprzęt przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Nagły skok napięcia stanowi ogromne zagrożenie dla naszego sprzęty RTV, a przecież nikt z nas nie chciałby wyrzucić do kosza swój nowy telewizor, bądź markowy sprzęt Hi-fi. Tym bardziej, że naprawa tak uszkodzonego sprzętu kosztuje naprawdę dużo.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Do naszej oferty wprowadziliśmy całkowicie odmieniioną linię produktów z kategorii kosmetyki biurowej. Wśród nowości są m.in.: sprężone powietrze, płyn do ekranów, pianka do czyszczenia, skoncentrowany żel, płyn do tablic suchościeralnych, a także zupełnie nowy preparat, czyli specjalistyczny płyn do usuwania etykiet i pozostałości po nich – tzw. Label Off.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na każdym opakowaniu znajdujemy różne znaki i symbole. Większość z nich to drobne oznaczenia z tyłu opakowania. Często nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, co oznaczają i jakie informacje nam przekazują. Nierzadko są to istotne informacje dotyczące sposobu w jaki dane urządzenie zostało wyprodukowane lub czy spełnia europejskie wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Znaki ekologiczne umieszczone na opakowaniach produktów dodatkowo zwiększają naszą pewność, że są one przyjazne dla środowiska.

W poniższym artykule znajdziesz podstawowe informacje dotyczące symboli, które najczęściej spotkasz na naszych produktach. Do niektórych z nich dołączyliśmy podstawę prawną, które obliguje nas do umieszczenia danego znaku na produkcie.

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.