Whatnext.pl po raz kolejny wziął na warsztat nasze najnowsze produkty. Tym razem przyjrzał się bliżej dwóm lampom biurkowym Eliptic i Slim. Jak wypadły w teście, na co Whatnext.pl zwrócił uwagę i jakie są mocne strony naszych produktów? To wszystko w tekście, który znajdziecie na stronie whatnext.pl! Zachęcamy do lektury!

Uniwersalne uchwyty marki Accura pasują do każdego urządzenia mobilnego. Ich największą zaletą jest wygoda użytkowania. Wystarczy przyłożyć telefon i gotowe! To jedno z najprostszych rozwiązań dostepnych na rynku.

Specjalnie zaprojektowne lampki LED Little Prince i Little Princess do dziecięcego pokoju lampka LED posiada funkcję zapamiętywania jasności światła. Bezdotykowe, proste sterowanie. Łagodne oświetlenie bezpieczne dla wzroku, dzięki powłoce doskonale rozpraszającej światło. Bezprzewodowa z wbudowanym Accubankiem. Ładowana przez złącze USB. Praktyczny touchpad służący do ściemniania strumienia światła. Bardzo eleganckie i użyteczne opakowanie. Lampka idealnie nadaje się na ekskluzywny prezent.

Zobacz materiał video prezentujący możliwości lampki Accura Little Prince (kliknij).

Wraz z początkiem nowego roku do sprzedaży trafiła wyjątkowa lampka biurowa. Lampa Accura Prestige Eliptic wyróżnia solidne wykonanie, mała waga i możliwość świecenia bez kabla (zawierają wbudowany akumulator). Kompaktowy rozmiar pozwala je wziąć w podróż i korzystać z nich dosłownie wszędzie. Opakowane są w bardzo eleganckie pudełka z grubej tektury. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają pomysłu na prezent. Lampa LED Accura Prestige Eliptic zapewnia trzy rodzaje światła oraz pięć stopni jasności. Specjalna rozpraszająca powłoka stwarza równomierne oświetlenie, dzięki czemu dodatkowo ogranicza zmęczenie wzroku.
Zobacz materiał video prezentujący możliwości lampki Accura Prestige Eliptic (kliknij).